• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • DSO Event

    DSO Event

  • DSO Sfeerteam

    DSO Sfeerteam

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Aanstaande dinsdag staat het mixtoernooi weer op het programma en een toernooi is natuurlijk niets zonder deelnemers van naam dus hieronder zijn de poules, de teams en de leden van de teams weergegeven alsmede de kleur van hun wedstrijdshirts.


Om 20:00 beginnen de eerste wedstrijden en er wordt op een aangepast veld gespeeld. De korven zullen omgedraaid staan en een schot van voor de korf zal voor 1 punt tellen en een schot van achter de korf voor 2 punten. Dus de bal verder opspelen wordt beloond! De wedstrijden zullen 12 minuten duren en de winnaars van de twee poules zullen in de finale rond 22:00 tegen elkaar spelen. Je speelt maximaal twee wedstrijden achter elkaar maar het kan zo zijn dat je team een wedstrijd moet fluiten. Het wedstrijdprogramma zal dinsdag uitgedeeld worden en ook opgehangen worden in de kantine.

 

Tot dinsdag! 

Poule A                                                                                              Poule B
Zevenbergsche Hoek 1                  - Rood                                Helwijk 1                            - Rood
Klundert 1                                          - Geel                                  Zwingelspaan 1               - Geel
Fijnaart 1                                            - Zwart                                Tonnekreek 1                   - Zwart
Oudemolen 1                                   - Wit                                     Noordschans 7                 - Wit
Willemstad 1                                    - Oranje                              Noordhoek 1                    - Oranje

Zevenbergsche Hoek 1                                                       Helwijk 1
Schoonman, D (Damy)                                                        Vos, de T (Tessy)
Bezooijen, van M (Marloes)                                       Ree, van de A (Angelique)
Verschuren-van Kouwen, A (Annette)                       Endeman, L (Liza)
Verkijk-Vergeest, R (Ria)                                               Willeboordse-Vos, F (Femke)
Keller, A (Arthur)                                                               Posthumus, F (Frank)
Havermans, R (Rick)                                                       Toom, den F (Frits)
Michielsen, M (Marcel)                                            Hogeslag, A (Andrew)

Klundert 1                                                                  Zwingelspaan 1
Westera, I (Ilse)                                                   Wensen, van A (Anika)
Eland, C (Carola)                                                   Es, van A. (Angelique)
Verhulst,  J (Juliëtte)                                           Dongen, van A (Amy)
Wols, E (Esmeralda)                                           Wiersma, M. (Marou)
Driesse, S (Sander)                                           Keller, E. (Erik)
Schreuders, H (Hilbert)                                           Bezooijen, van S (Sjoerd)
Strootman, R (Ron)                                           Hollemans, I (Ies)

Fijnaart 1                                                           Tonnekreek 1
Bosters, M (Martiena)                                           Fortuin, M (Marieke)
Hollander, den S (Sarinah)                                   Toom, den L (Lieke)
Ing, van den C (Chantal)                                   Crezee, C (Corrie)
Drimmelen, van A. (Anne)                                   Bakker, den L. (Lisa)
Posthumus, R (Remco)                                           Langeweg, P (Paul)
Kaam, van J (Jeffrey)                                           Nooijer, de G (Gregory)
Vreugdenhil, M (Marcel)                                   Stam, B. (Ben)

Oudemolen 1                                                  Noordschans 7
Commereuc, N (Naomi)                                  Karel, M (Monique)
Strootman, D (Daphne)                                  Beljaars,  B (Bianca)
Lokers, A (Annika)                                          Steenvoort‏, M (Manuela)
Logt, van K. (Kelsey)                                          Commereuc, J (Jean-Paul)
Verton, O (Olaf)                                                  Jong, de M (Marcel)
Verkaik, S (Sander)                                          Oers, van L (Luuk)
Hoof, van M (Menno)

Willemstad 1                                                  Noordhoek 1
Posthumus-Willeboordse, M (Marianne)                  Moerland, E (Esther)
Kruijff, de N (Naomi)                                          Michielsen, K. (Karolien)
Vermeulen, A (Anouk)                                          Schreuders-Bongers,  D (Dita)
Hollander, den R (Rob)                                          Kayen, J (Jasper)
Eland, B (Benjamin)                                          Veen, van J (Jeroen)
Vliet, van der P (Pim)                                          Vermeulen, E (Edwin)

HoofdSponsor

DSO Agenda

25 april

19:30 Kampvergadering

04 mei

Kamp E t/m A

05 mei

Kamp E t/m A

06 mei

Kamp E t/m A

10 mei

Zeskamp Kangoeroes t/m A

HoofdJeugdsponsor

Verjaardagen DSO

21 apr 2018

Robbie Keller

22 apr 2018

Lotte Eland
Tim van Kaam
Hans van Noort
Jolanda Punt

23 apr 2018

Lenneke Vermeulen

25 apr 2018

Aad Kanij
Floor Keur

26 apr 2018

Andrew Hogeslag
Iris Strootman

28 apr 2018

Arnold Schreuders

29 apr 2018

Maerle Tak