• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • DSO Event

    DSO Event

  • DSO Sfeerteam

    DSO Sfeerteam

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Hoi allemaal,

De voorbereidingen voor het koppelschieten zijn inmiddels in volle gang en het lijkt ook net op tijd zomer te worden: perfect!
Helaas zijn er nog niet zoveel deelnemers als andere jaren.



Hieronder de lijst met deelnemers die zich tot 4 juni hebben opgegeven. Zondag zal ik de lijst bijwerken en actualiseren, dus niet schrikken als je er nog niet bij staat. Mocht je jezelf niet terug vinden na komende zondag en je hebt je wel opgegeven, wordt het tijd om aan de bel te trekken.

Doe dit bij mij, via mijn e-mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of spreek me even aan op de korfbal.

Voor de mensen die zich nog niet hebben opgegeven, doe dit snel!! Komende zaterdag sluit de inschrijving al.
Inschrijfformulieren liggen in de kantine en kun je elders op deze site vinden.

Volgende update volgt zondag. 

Senioren
1. Erik Keller en Frank Posthumus
2. Wilbert Bongers en Corine Bongers
3. Marianne Posthumus en Femke Willeboordse
4. Willem Willeboordse en Pieter Ardon
5. Johan Vermeulen en Anouk Vermeulen
6. Jessica den Bakker en Renske de Vos
7. Naomi Commereuc en Melissa de Been
8. Ruben Karel en Marcel Michielsen
9. Monique Karel en Karolien Michielsen
10. Anton (Harry) van Dam en Arjan (Fox) de Vos
11. Leonie Hollemans en Johan Hollemans
12. Betsie Lips en Roxanne Verschuren
13. Hilbert Schreuders en Chantal van de Ing
14. Remco Posthumus en Olaf Verton
15. Lianne den Hollander en Carola Eland
16. Clazina van Hoof en Angelique Giberius
17. Marloes van Bezooijen en Corrie van Bezooijen
18. Juul Verhulst en Rick Havermans
19. Ton van Hoof en Bert van Lier
20. Marieke Fortuin en Michel Fortuin
21. Pim van der Vliet en Ben Stam
22. Rom Keller en Mart Stam
23. Armanzo Seelbach en Jasper Kaijen
24. Anja Moya Lozano en Henriette Nijp
25. Naomi de Kruijff en Sjoerd van Bezooijen
26. Jolanda Fun en Lillian Kieboom
27. Anika van Wensen en Jacco Veerhoek
28. Edwin Vermeulen en Frank van Es
29. Tirza van Wensen en Wouter Veerhoek
30. Irene den Hollander en Winnie van Alphen
31. Jaco den Hollander en Herbert Giljam
32. Marcel Vreugdenhil en Leon Nieuwkoop
33. Tristan van Drimmelen en Jorn Krijgsman
34. Hans Posthumus en Marcel Langeweg
35. Martin van der Ree en Angelique van der Ree
36. Vera van Dijk en Sofie van Dijk
37. Peter Keller en Arthur Keller
38. Jean-Paul Commereuc en Lisa Kasbergen
39. Frits den Toom en Esther Moerland
40. Mandy Wigant en Daphne Strootman
41. Benjamin Eland en Rubin van Dueren den Hollander
42. Rob den Hollander en Sander Driesse
43. Jolanda Buchinhoren en Eva Hogeslag
44. Elly, Miep en Mattie
45. Albert Nollen en Titia Broersma
46. Peter de Kruijff en Romy de Kruijff



B/C Jeugd
1. Francien van de Ing en Marissa Keller
2. Fabienne Broere en Lotte Eland
3. Frieda Luykx en Esmee Barel
4. Emma Wiersma en Lieke Giljam
5. Anne van Drimmelen en Marou Wiersma
6. Esmeralda Wols en Michael Wols
7. Gijs den Hollander en Paul Buchinhoren
8. Tom Broersma en Per Krijgsman



D/E Jeugd
1. Bart Bongers en Indy Knook
2. Roos Blommers en Sterre van de Meer
3. Indy Bongers en Carmen Michielsen
4. Renate Ardon en Milou Schreuders
5. Cas ten Cate en Rens Krijgsman
6. Renate Keller en Maerle Tak
7. Jasper Leendertse en Bram Kieboom
8. Daan Stoop en Justin Blom
9. Lieke Raaymakers en Iris Barel
10. Dion Hogeslag en Iris van Dam
11. Daan Eland en Bram den Hollander
12. Elizabeth Moya Lozano en Julian Moya Lozano
13. Muriel Bon en Danique Ploeg
14. Ryan Vreugdenhil en Ilse Nieuwkoop
15. Sophie Leijten en Emma Dekkers
16. Jodie Vriens en Marit Smit

 


F/Kangoeroes
1. Jordy Michielsen en Lisanne Willeboordse
2. Izzie ten Cate en Juliet Hogeslag
3. Amy Bomers en Sofie Verschuren
4. Noortje den Hollander en Siep Eland
5. Jamillia van Heck en Iris Nollen
6. Noah Karel en Wes Bongers
 

HoofdSponsor

DSO Agenda

25 april

19:30 Kampvergadering

04 mei

Kamp E t/m A

05 mei

Kamp E t/m A

06 mei

Kamp E t/m A

10 mei

Zeskamp Kangoeroes t/m A

HoofdJeugdsponsor

Verjaardagen DSO

21 apr 2018

Robbie Keller

22 apr 2018

Lotte Eland
Tim van Kaam
Hans van Noort
Jolanda Punt

23 apr 2018

Lenneke Vermeulen

25 apr 2018

Aad Kanij
Floor Keur

26 apr 2018

Andrew Hogeslag
Iris Strootman

28 apr 2018

Arnold Schreuders

29 apr 2018

Maerle Tak

01 may 2018

Remco Tanis

02 may 2018

Wim van Dam
Noortje den Hollander