• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • DSO Event

    DSO Event

  • DSO Sfeerteam

    DSO Sfeerteam

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Hallo allemaal,

Hierbij de lijst met deelnemers die zich voor 24-05 hebben opgegeven.
Sta je niet bij de lijst en heb je je wel opgegeven, wacht dan even tot de volgende update. Sta je er dan nog niet bij, mail me dan even.

Zoals eerder aangegeven zal er op 6 juni via loting worden bepaald wie er tegen wie speelt. Dit geldt alleen voor de senioren/junioren.

Inschrijven kan nog tot en met zaterdag 3 juni 20.00 uur door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Senioren/Junioren
1. Sarinah & Wesley
2.
Miep & Lieke
3.
Elbert & Anouk
4. Jolanda & Eva
5. Fabienne & Perry
6. Marc & Manon
7. Annette & Ruud
8. Anika & Robin
9. Jasper & Armanzo
10. Gregory & Sander
11. Marloes & Mitchell
12. Erik & Olaf
13. Remco & Marieke
14. Frank & Benjamin
15. Leon & Dennis
16. Edwin & Marcel V
17. Angelique & Martin
18. Wilbert & Corine
19. Ilse & Pascal
20. Andrew & Robert-Jan
21. Titia & Annemieke
22. Roeland & Jan
23. Betsie & Naomi
24. Caroline & Anita
25. Kelsey & Alicia
26. Karolien & Monique
27. Carola & Jeanine
28.
Kees & Martijn
29. Carolien & Natasja
30. Jeroen & Michiel
31. Jeroen & Ron
32. Roeland & Winnie
33. Arno & Jose
34. Anton & Arjan
35. Daphne & Mandy
36. Anne & Vera
37. Johan & Leonie
38. Esther & Veerle
39. Willem & Marcel L
40. Mattie & Elly
41. Rubin & Stefanie
42. Lieke & Chantal
43. Liza & Hilbert
44. Sjoerd & Naomi
45. Ria & Corrie
46. Sander & Rob
47. Patrick & Marc
48. Lianne & Gijs

Aspiranten
1. Renate & Sophie
2. Rachel &
Lisan
3. Per & Wouter
4. Sjoerd & Tom
5. Dion & Alex
6. Lotte & Daan
7. Indi & Maerle
8. Ilse & Indy
9. Thijs & Corne
10. Belle & Manon

Pupillen
1. Marit & Jodie
2. Juliët & Izzie
3. Cas & Bar
t
4. Jordy & Lisanne
5. Jamilla & Lyn
6. Lieke & Indy
7. Jesse & Beau
8. Amy & Nina
9. Carmen & Mirthe
10. Brechtje & E
smay
11. Milan & Jasper
12. Noortje & Siep
13. Noah & Rosalie
14. Evi & Floor
15. Ferra & Kim
16. Tess & Sofie

F-jeugd
1: Marit & Eefje
2. Lieke & Elin
3. David & Lieve
4. Maaike & Koert
5. Noortje & Amber
6. Britt & Fleur

 

HoofdSponsor

DSO Agenda

25 april

19:30 Kampvergadering

04 mei

Kamp E t/m A

05 mei

Kamp E t/m A

06 mei

Kamp E t/m A

10 mei

Zeskamp Kangoeroes t/m A

HoofdJeugdsponsor

Verjaardagen DSO

21 apr 2018

Robbie Keller

22 apr 2018

Lotte Eland
Tim van Kaam
Hans van Noort
Jolanda Punt

23 apr 2018

Lenneke Vermeulen

25 apr 2018

Aad Kanij
Floor Keur

26 apr 2018

Andrew Hogeslag
Iris Strootman

28 apr 2018

Arnold Schreuders

29 apr 2018

Maerle Tak

01 may 2018

Remco Tanis

02 may 2018

Wim van Dam
Noortje den Hollander