• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • DSO Event

    DSO Event

  • DSO Sfeerteam

    DSO Sfeerteam

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Hierbij het schema voor de bezetting van de DSO stand op de braderie. 

 

Dag

Tijd

Boodschappen

Raden

Aquariummuntjes

Enveloppen trekken

Korfschieten 1

Korfschieten 2

Vrijdag

17-06-2016

15:30 – 17:00 (opbouw + start)

Elly Noordink

Ton van Hoof

Mattie Vermeulen

Sarinah den Hollander

Corine Bongers

Vrijdag

17-06-2016

17:00 – 18:30

Anouk Vermeulen

Rachel op ten Noort

Fabiënne Broere

Lieke Giljam

Lisan Melisse

Vrijdag

17-06-2016

18:30 – 20:00

Natascha v.d. Bosch / Sander Driessen

Corrie van Bezooijen

Annet Bon

Ben Stam

Robert v.d. Werken

Vrijdag

17-06-2016

20:00 – 21:30

Sander Verkaik

Gregory de Nooier

Evelyn van Dijk

Ruben Karel

Karolien/Marcel Michielsen

 

Dag

Tijd

Boodschappen

Raden

Aquariummuntjes

Enveloppen trekken

Korfschieten 1

Korfschieten 2

Zaterdag

18-06-2016

11:30 – 13:30

(opbouw)

Mart Stam

Ton van Hoof

Tristan van Drimmelen

Jeroen van Veen

Naomi Commereuc

Zaterdag

18-06-2016

13:30 – 15:00

Sjoerd van Bezooijen

Tessie Vermeulen

Benjamin Eland

Erik Keller

Frank Posthumus

Zaterdag

18-06-2016

15:00 – 16:30

Daphne Strootman

Naomi de Kruijff

Dennis van Wassenaar

Pim v.d. Vliet

Luuk van Oers

Zaterdag

18-06-2016

16:30 – 18:00

Johan Vermeulen

Bep Ardon

Annelies Vermeulen

Corine Noordink

Jean-Paul Commereuc

Zaterdag

18-06-2016

18:00 – 19:30

Miranda Michielsen

Judith Verhoeve

Titia Broersma

Remco Posthumus

Jasper Kaijen

Zaterdag

18-06-2016

19:30 – 21:00

Elly Noordink

Marianne Posthumus

Lianne den Hollander

Lotte Eland

Anne Leyten

 

Namens de braderiecommissie,

Marloes van Bezooijen

HoofdSponsor

DSO Agenda

25 april

19:30 Kampvergadering

04 mei

Kamp E t/m A

05 mei

Kamp E t/m A

06 mei

Kamp E t/m A

10 mei

Zeskamp Kangoeroes t/m A

HoofdJeugdsponsor

Verjaardagen DSO

21 apr 2018

Robbie Keller

22 apr 2018

Lotte Eland
Tim van Kaam
Hans van Noort
Jolanda Punt

23 apr 2018

Lenneke Vermeulen

25 apr 2018

Aad Kanij
Floor Keur

26 apr 2018

Andrew Hogeslag
Iris Strootman

28 apr 2018

Arnold Schreuders

29 apr 2018

Maerle Tak

01 may 2018

Remco Tanis