• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • Het verhaal van DSO

    Het verhaal van DSO

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Nadat bijna alle teams een weekje rust verdiend hebben vanwege de herfstvakantie starten vanaf maandag 1-11 de trainingen in de zaal weer. Zoals jullie eerder al hebben kunnen zien is er het e.e.a. qua trainingstijden- dagen. Ook in sommige teams is er wat geschoven om alle teams zo goed mogelijk in te delen.

Wij wensen iedereen veel plezier in de zaal!

Namens de TC,
Martiena Bosters

Selectie: Enno Verhoef en Rob den Hollander

Dames                                              Heren
1. Lieke den Toom                              1. Frank Posthumus
2. Esmeralda Wols                              2. Erik Keller,
3. Lotte Eland                                    3. Per Krijgsman
4. Emma Wiersma                              4. Jean-Paul Commereuc
5. Betsie Lips                                     5. Daan Eland
6. Lisan Melisse                                  6. Robert van de Werken
7. Amy van der Ploeg                          7. Olaf Verton
8. Maerle Tak                                     8. Arthur Keller
9. Sophie Leijten                                9. Remco Posthumus
10. Damy Schoonman                        10. Tom Broersma
11. Indi Confurius                              11. Dion Hogeslag
12. Anne Leijten

DSO 3
Trainer; Arie Eland
Coach: Natasja op ten Noort
1. Iris van Dam                                 1. Sander Verkaik
2. Alicia van de Logt                          2. Luuk van Oers
3. Chantal van den Ing                      3. Hilbert Schreuders
4. Emma Dekkers                              4. Sjoerd Krijnen
5. Tessa van Bezooijen                       5. Sjoerd van Bezooijen
6. Rachel op ten Noort                       6. Afvaller selectie
7. Indy Bongers
8. Afvaller selectie
9. Afvaller selectie

DSO 4
Trainer: Arie Eland

1. Angelique Nijhoff                           1. Anton van Dam
2. Karolien Michielsen                         2. Paul Langeweg
3. Conny van Yperen                          3. Roeland Strootman
4. Carola Eland                                  4. Albert Nollen
5. Anouk Vermeulen
6. Jeanine Commereuc
7. Martiena Bosters
8. Esther Moerland

DSO 5
Trainer: Wim Crezee
1. Winnie van Alphen                          1. Anton de Ruijter
2. Maaike Veldhuizen                          2. Jeffrey van Kaam
3. Fabienne Broere                             3. Tristan van Drimmelen
4. Sarinah den Hollander                     4. Pascal de Nooijer
5. Leonie Hollemans                           5. Dennis de Gast
6. Ilse de Nooijer                               6. Gregory de Nooijer
7. Amy van Dongen                            7. Thijs van Wassenaar

DSO 6
Trainer: Wim Crezee

1. Annika Lokers                                 1. Andrew Hogelslag
2. Ria Verkijk                                      2. Ies Hollemans
3. Annette van Kouwen                        3. Marcel Michielsen
4. Peggy Brosens                                4. Leon Nieuwkoop
5. Angela Struijt                                  5. Karel van Dam
6. Corrie Crezee                                  6. Ron Strootman
7. Inge van Eekeren
8. Femke Willeboordse

 

DSO A1
Trainer/coach: Martiena Bosters en Frank Posthumus

1. Carmen Michielsen                         1. Cas ten Cate
2. Belle van Wensen                          2. Stijn Mutsaers
3. Muriel Bon
4. Ilse Nieuwkoop
5. Marit Smit
6. Danique Ploeg
7. Milou Schreuders
8. Floortje Kaufman

HoofdSponsor

HoofdJeugdSponsor

SponsorKliks

DSO Agenda

04 juli

20:00 Bestuursvergadering

16 juli

Koppelschiettoernooi