• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • Het verhaal van DSO

    Het verhaal van DSO

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Hoi allen,

Hierbij de definitieve teamindeling voor komend seizoen. Uiteraard kunnen er gedurende het seizoen nog verschuivingen plaatsvinden, maar voor nu is het volgens onderstaand schema.

DSO 1 T/C Mandy Wigant
Dames                                      Heren
Marieke Fortuin                          Erik Keller
Lieke Giljam                               Frank Posthumus
Damy den Hollander-Schoonman Jasper Kaijen
Martiena Bosters                        Jean-Paul Commereuc
Jeanine Commereuc                   Rubin van Dueren den Hollander

DSO 2 T/C Rob den Hollander
Dames                                      Heren
Betsie Lips                                 Sjoerd van Bezooijen
Lotte Eland                                Luuk Verkijk
Esmeralda Wols                         Robert van de Werken
Emma Wiersma                          Nico Philippo
Naomi Commereuc                     Per Krijgsman

DSO 3 T Patrick Michielsen
Dames                                      Heren
Carola Eland                              Benjamin Eland
Karolien Michielsen                     Paul Langeweg
Conny van Yperen                      Remco Posthumus
Anne Leijten                              Arthur Keller
Tessy de Vos                             Tom Broersma

DSO 4 T/C Joyce ten Cate
Dames                                      Heren
Alicia van der Logt                      Corné Verhulst
Chantal van den Ing                   Hilbert Schreuders
Fabiënne Broere                         Jeroen van Veen
Lieke den Toom                         Luuk van Oers
Lisan Melisse                             Wouter van Hoof
Marou Wiersma

DSO 5 T Patrick Michielsen
Dames                                      Heren
Esther Moerland                         Albert Nollen
Kelsey van der Logt                    Jeffrey van Kaam
Leonie Hollemans                       Patrick Michielsen
Sarinah den Hollander                 Roeland Strootman
Veerle Logghe                            Tristan van Drimmelen

DSO 6 T Wim Crezee
Dames                                      Heren
Amy van Dongen                       Anton de Ruijter
Angelique van Es-Vermeulen       Dennis de Gast
Anouk Vermeulen                      Gregory de Nooijer
Ilse de Nooijer                           Pascal de Nooijer
Inge van Eekeren                       Sander Verkaik

DSO 7 T Wim Crezee
Dames                                      Heren
Annette van Kouwen                  Andrew Hogeslag
Annika Lokers                            Ies Hollemans
Corrie Crezee                             Leon Nieuwkoop
Femke Willeboordse                   Marcel Michielsen
Peggy Brosens                           Ron Strootman
Ria Verkijk                                Marcel Vreugdenhil


DSO A T/C Martiena Bosters
Natasja op ten Noort
Dames                                      Heren
Tessa van Bezooijen                   Daan Eland
Indi Confurius                            Dion Hogeslag
Iris van Dam                              Sjoerd Krijnen
Indy Bongers
Emma Dekkers
Rachel op ten Noort
Amy van der Ploeg
Maerle Tak
Sophie Leijten

DSO Midweek
Dames                                      Heren
Anita van Dam                           Anton van Dam
Annet Bon                                 Johan Hollemans
Corine Bongers                          Marc Langeweg
Deborah Schreuders                   Matthieu ter Horst
Lianne den Hollander                  Arjan de Vos
Manon Hulsbos

HoofdSponsor

HoofdJeugdSponsor

DSO Agenda

25 september

12:45 Schoolkorfbaltoernooi

07 oktober

20:00 Kampvergadering

09 oktober

19:30 ALV vergadering

23 oktober

20:00 ALV vergadering

01 november

20:00 Algemene ledenvergadering