• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • Het verhaal van DSO

    Het verhaal van DSO

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Hallo allemaal,

In de Online Flits van juni heeft reeds de teamindeling gestaan, onderstaand vinden jullie deze nogmaals.
Er zijn een aantal kleine aanpassingen gedaan t.o.v. de eerdere versie. Daarnaast zijn we heel blij te melden trainer/coaches te hebben gevonden bij elk seniorenteam, waardoor we van de spelers weer een hogere trainingsopkomst verwachten en natuurlijk goede sportieve resultaten! :-) 

Ook vinden jullie onderstaand de trainingsdagen en -tijden en de datum waarop de trainingen starten.

Als laatste wil ik jullie op de hoogte brengen dat wij na augustus dit jaar afscheid nemen van Patrick als TC-lid, omdat hij graag weer op het korfbalveld staat om training te geven.
Patrick was jarenlang een belangrijk onderdeel van onze commissie en we willen hem dan ook via deze weg nogmaals bedanken voor al zijn tijd, energie, goede ideeën en 100% inzet voor de club!

Trainingsdagen en -tijden:

Team Trainingsdag+ tijd Veld Startdatum
DSO1 & 2 dinsdag 20.30 - 22.00 u
donderdag 20.30  - 22.00 u
1 dinsdag 13 augustus
DSO 3 donderdag 20.30 - 22.00 u 3 donderdag 15 augustus
DSO 4 & 5 donderdag 20.30 - 22.00 u 2 donderdag 15 augustus
DSO 6 & 7 dinsdag 20.30 - 21.30 u 2 dinsdag 20 augustus
DSO A dinsdag 19.15 - 20.15 u
donderdag 19.15 - 20.15 u
1 dinsdag 13 augustus
Kombifit dinsdag 20.15 - 21.15 u 3 dinsdag 20 augustus

 

De teamindelingen:

DSO Selectie

T/C DSO 1: Mandy Wigant
T/C DSO 2: Rob den Hollander

Dames Heren
Angelique Nijhoff Arthur Keller
Anne Leijten Erik Keller
Betsie Lips Frank Posthumus
Damy den Hollander-Schoonman Jasper Kaijen
Emma Wiersma Jean-Paul Commereuc
Esmeralda Wols Luuk Verkijk
Jeanine Commereuc Nico Philippo
Lieke Giljam Per Krijgsman
Lotte Eland Robert van de Werken
Marieke Fortuin Rubin van Dueren den Hollander
Marou Wiersma Sjoerd van Bezooijen
Martiena Bosters Tom Broersma
Naomi Commereuc  
Tessy de Vos  

 

DSO 3 T/C Joyce ten Cate
Dames Heren
Carola Eland Benjamin Eland
Karolien Michielsen Paul Langeweg
Conny van Yperen Remco Posthumus
4 afvallers selectie* 2 afvallers selectie

* er valt één dame af van DSO 3 naar DSO 4.

DSO 4 T Patrick Michielsen
Dames Heren
Alicia van der Logt Corné Verhulst
Chantal van den Ing Hilbert Schreuders
Fabiënne Broere Jeroen van Veen
Lieke den Toom Luuk van Oers
Lisan Melisse Wouter van Hoof
Afvaller selectie/DSO3  

 

DSO 5 T Patrick Michielsen
Dames Heren
Esther Moerland Albert Nollen
Kelsey van der Logt Jeffrey van Kaam
Leonie Hollemans Patrick Michielsen
Sarinah den Hollander Roeland Strootman
Veerle Logghe Tristan van Drimmelen

 

DSO 6 T Wim Crezee
Dames Heren
Amy van Dongen Anton de Ruijter
Angelique van Es-Vermeulen Dennis de Gast
Anouk Vermeulen Gregory de Nooijer
Ilse de Nooijer Pascal de Nooijer
Inge van Eekeren Sander Verkaik

 

DSO 7 T Wim Crezee
Dames Heren
Annette van Kouwen Andrew Hogeslag
Annika Lokers Ies Hollemans
Corrie Crezee Leon Nieuwkoop
Femke Willeboordse Marcel Michielsen
Peggy Brosens Ron Strootman
Ria Verkijk Marcel Vreugdenhil


 

DSO A

T/C Martiena Bosters

Natasja op ten Noort

Dames Heren
Tessa van Bezooijen Daan Eland
Indi Confurius Dion Hogeslag
Iris van Dam Sjoerd Krijnen
Indy Bongers  
Emma Dekkers  
Rachel op ten Noort  
Amy van der Ploeg  
Maerle Tak  
Sophie Leijten  

 

DSO Midweek  
Dames Heren
Anita van Dam Anton van Dam
Annet Bon Johan Hollemans
Corine Bongers Marc Langeweg
Deborah Schreuders Matthieu ter Horst
Lianne den Hollander Arjan de Vos
Manon Hulsbos  

 

Namens de TC,

Daphne Strootman-Eland 

HoofdSponsor

HoofdJeugdSponsor

DSO Agenda

20 december

20:00 Kaarten-darten-sjoelen

23 december

20:00 Bestuursvergadering

28 december

18:00 Brabocup

03 januari

20:00 Kaarten-darten-sjoelen

16 januari

20:00 Kampvergadering

18 januari

20:00 Feestavond junioren-senioren