• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • DSO Event

    DSO Event

  • DSO Sfeerteam

    DSO Sfeerteam

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Beste DSO-ers,

De eerste helft van het veldseizoen ligt alweer achter ons, deze week beginnen de eerste trainingen in de zaal weer! Maar goed ook, als we naar buiten kijken..

Voor de zaalcompetitie start, hebben we een aantal wijzigingen aangebracht in de teamindeling.
Bij DSO 1 is Olaf toegevoegd aan het team, door de blessure van Erik. Sjoerd neemt de plaats van Olaf in bij DSO 2. 
Sharona Engelen heeft zich weer aangemeld als spelend lid en wordt toegevoegd aan DSO 4. Angelique is gelukkig weer terug van haar blessure en gaat in DSO 5 spelen. Karel van Dam wordt aan DSO 6 toegevoegd voor de zaalcompetitie.

Namens de TC wens ik jullie allemaal een mooi en sportief zaalseizoen toe!

Daphne Strootman

 

Selectie DSO 1 en 2  T/C: Mandy Wigant
Heren Dames
Kaijen, Jasper Bosters, Martiena
Keller, Erik Commereuc, Naomi
Philippo, Nico Ree, Angelique van de
Posthumus, Frank Vos, Tessy de
Verton, Olaf  

 

DSO 2 T/C: Henny Visser
Heren Dames
Bezooijen, Sjoerd van Commereuc, Jeanine
Commereuc, Jean-Paul Eland-van Es, Carola
Dueren den Hollander, Rubin van Lips, Betsie
Hollander, Rob den Michielsen, Karolien
Werken, Robert van de Wols, Esmeralda
   

 

DSO 3  
Heren Dames
Eland, Benjamin Fortuin, Marieke
Keller, Arthur Hollander, Sarinah den
Langeweg, Paul Hollander-Schoonman, Damy den
Posthumus, Remco Logt, Alicia van der
Verkijk, Luuk Wiersma, Marou

 

DSO 4  
Heren Dames
Drimmelen, Tristan van Engelen, Sharona
Nooijer, Gregory de Ing, Chantal van den
Oers, Luuk van Logghe, Veerle
Schreuders, Hilbert Logt, Kelsey van der
Veen, Jeroen van Moerland, Esther
  Toom, Lieke den

 Algemeen reserve 3 en 4: Daphne Strootman

DSO 5 T: Wim Crezee
Heren Dames
Kaam, Jeffrey van Alphen, Winnie van
Michielsen, Patrick Dongen, Amy van
Nooijer, Pascal de Eekeren, Inge van
Ruiter, Anton de Es-Vermeulen, Angelique van
Strootman, Roeland Nooijer, Ilse de
Verkaik, Sander Vermeulen, Anouk

 

DSO 6 T: Wim Crezee
Heren Dames
Dam, Karel van Crezee, Corrie
Gast, Dennis de Lokers, Annika
Hogeslag, Andrew Verkijk, Ria
Hollemans, Ies Kouwen, Annette van
Michielsen, Marcel Verschuren, Samantha
Nieuwkoop, Leon Willeboordse, Femke
Strootman, Ron  

 

DSO A1 T/C Martiena Bosters en Rob den Hollander
Heren Dames
Broersma, Tom Broere, Fabiënne
Hoof, Wouter van Eland, Lotte
Krijgsman, Per Giljam, Lieke
Krijnen, Sjoerd Leijten, Anne
Verhulst, Corné Melisse, Lisan
  Wiersma, Emma

HoofdSponsor

HoofdJeugdSponsor

DSO Agenda

23 november

Kaarten-sjoelen-darten

29 november

20:00 Vergadering DSO digitaal

30 november

12:00 Sinterklaasavond jaar

07 december

Kaarten-sjoelen-darten

17 december

20:00 Bestuursvergadering

21 december

Kaarten-sjoelen-darten