• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • DSO Event

    DSO Event

  • DSO Sfeerteam

    DSO Sfeerteam

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Het inschrijven voor het koppelschiettoernooi verloopt vrij goed. Hierbij een voorlopige deelnemerslijst.

Het koppelschiettoernooi is een jaarlijks hoogtepunt bij DSO. Het toernooi is voor jong en oud en wordt jaarlijks zeer druk bezocht! Hoe leuk is het om gekroond te worden tot beste schutter van DSO?
Voor iedereen die zich nog niet hebben opgegeven, begint de tijd wel te dringen. Dus twijfel niet langer en vraag een teamgenootje of vriend/vriendin (en die hoeft niet op korfbal te zitten!) en geef je snel op voor het leukste toernooi van Klundert!

Tot nu toe hebben de volgende personen zich opgegeven:

Senioren/junioren:
Jasper Kaijen & Nico Philippo
Veerle Logghe & Henriëtte Nijp
Kelsey van der Logt & Marissa Keller
Jean-Paul Commereuc & Mikey Poot
Dennis van Wassenaar & Leon Nieuwkoop
Tristan van Drimmelen & Jorn Krijgsman
Lieke Giljam & Marou Wiersma
Wilbert & Corine Bongers
Jan Commereuc & Roeland den Hollander
Annemieke Koert & Titia Tolenaars
Marloes van Bezooijen & Mitchell van Grevenbroek
Hans Posthumus & Johan Vermeulen
Ies Hollemans & Marianne Posthumus
Erik Keller & Olaf Verton
Anton van Dam & Arjan de Vos
Colinda van der Logt & Joost van Kaam
Mattie, Miep & Elly
Steven & Joyce ten Cate
Andrew Hogeslag & Alex Hogeslag
Jolanda Buchinhoren & Eva Hogeslag
Paul Langeweg & Remco Posthumus
Jeroen Strootman & Ron Strootman
Sander Verkaik & Pascal de Nooijer
Carola Eland & Lianne den Hollander
Jaco den Hollander & Gijs den Hollander
Lianda van Dam & Diana Bongers
Alicia van der Logt & Marnix de Baat
Benjamin Eland & Frank Posthumus
Guido Alderliesten & Robert-Jan Koert
Barry Blokland & Corrie Crezee
Iris van Dam & Anita van Dam
Marcel & Karolien Michielsen
Jeroen van Dam & Sjoerd van Bezooijen
Naomi Commereuc & Betsie Lips
Kees Vermeulen & Martijn van Dam
Roeland Strootman & Anton de Ruiter
Emma Wiersma & Lisan Melisse
Gregory de Nooijer & Ilse de Nooijer
Marcel Vreugdenhil & Edwin Vermeulen
Rob de Hollander & Sander Driesse
Ben Stam & Luuk van Oers
Sarinah den Hollander & Wesley Tolenaars
Fabiënne Broere & Sjoerd Krijnen
Tom Broersma & Per Krijgsman
Esther Moerland & Arthur Keller
Marieke Fortuin & Daphne Strootman

B/C jeugd:
Sophie Leijten & Rachel op ten Noort
Cas ten Cate & Daan Eland
Dion Hogeslag & Stijn Mutsaers
Bram den Hollander & Tim van Dam
Ryan Vreudenhil & Carmen Michielsen
Ilse Nieuwkoop & Indy Bongers

D/E jeugd:
Lisanne Willeboordse & Juliët Hogeslag
Bart Bongers & Jordy Michielsen
Izzie ten Cate & Jodie Vriens
Noortje den Hollander & Siep Eland
Lieke van Dam & Elin Vriens
Wes Bongers & Milan van Dam
Indy Knook & Annelieke Kooiman

F/Kangoeroes:
Koert Bongers
Lucas Nijp

HoofdSponsor

HoofdJeugdSponsor

DSO Agenda

20 augustus

20:00 Bestuursvergadering