• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • Het verhaal van DSO

    Het verhaal van DSO

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Vakantie al weer ver voorbij en de eerste korfbal trainingen dienen zich aan. Dat betekent dat het koppelschieten (uitstel van afgelopen seizoen) er met rasse schreden aankomt.

Op 24 augustus om 10.00 uur beginnen we stipt!

We hebben een record aantal aanmeldingen: 187 deelnemers!! Ver boven het vorige record van 175. Hieronder zie je alle opgaves.

Als je je nu nog wilt opgeven zijn we genoodzaakt je op een reservelijst te zetten, en zullen we later beslissen of je nog ingedeeld kan worden.

Bij de jeugd zijn er natuurlijk spelers van de F naar de E ,of D naar de C ,of van B naar A gegaan.
In principe houden we qua poule indeling aan in welk team je afgelopen seizoen bent geëindigd. Want eigenlijk is het een uitgestelde seizoensafsluiting.  Mocht het qua poule- indeling beter uitkomen dat we koppels moeten verschuiven en je een categorie hoger mee kan doen, zullen we altijd eerst vragen of je dat wilt en bij meerder kandidaten zullen we loten.

Maar in principe word je dus ingedeeld in de categorie van de pouleindeling van het team waarin je bent vorig seizoen bent geëindigd.

We zullen de loting weer live uitzenden op Facebook. De datum zullen we nog bekend maken, maar zeer waarschijnlijk 20 augustus.

  Opgaves Koppelschieten 2019
     
  Sen+A+div
1 Roman Liza
2 Marianne Jean C.
3 Luuk v O Ben
4 Frank Betsie
5 Pascal Gregory
6 Roeland Rianne
7 Jolanda Eva
8 Jeroen Ron
9 Anton Arjan
10 Dennis Linda
11 Annette Astrid
12 Marc Manon
13 Anita Sander
14 Kees Martijn
15 Jasper Nico
16 Erik Olaf
17 Emma Lieke G
18 Annemieke Titia
19 Carola Marieke
20 Lotte Anne
21 Daan Per
22 Lieke dT Marleen
23 Karolien Monique
24 Marcel Ruben
25 Lianne Annet
26 Jaco Gijs
27 Claire Brigit
28 Marcel V Edwin
29 Natasja Carolien
30 Michiel Jeroen C.
31 Naomi C Denise
32 Marc vd I Francien
33 Marnix Alicia
34 Leon Marco
35 Niels Wim V.
36 Jean Paul Leano
37 Wim C. Corrie
38 Sander Ilse
39 Mattie/Miep Elly
40 Maaike Jeanine
41 Wilbert Corine
42 Fabienne Lisan
43 Lianda Diana
44 Tristan Jeroen vV
45 Kelsey Joost
46 Johan Ies
47 Henriette Betsy
48 Paul Remco
49 Marielle ellen
50 Robert Jeroen vD
51 Guido Robert Jan
52 Wouter Tom
53 Marc D. Patrick
54 Rob Sander D.
55 Indy Ton
56 Esther Hilbert
57 Frits Ramon
58 Mandy Rubin
59 Iris Rene
     
     
  B/C  
1 Thijs Milou
2 Dion Jikkie
3 Bram d H. Tim
4 Indi Meerle
5 Cas Stijn
6 Muriel Danique
7 Rachel Sophie
8 Ilse Indy
9 Carmen Belle
10 Bart Jodie
11 Bram K Jasper
     
     
     
  D/E  
1 David Mirjam
2 Amy Stijn
3 Noor Eef
4 Siep Noortje
5 Izzy Juliet
6 Esmay Jamilla
7 Milan Wes
8 Koen Storm
9 Lieve Mats
10 Kim Ferra
11 Iris Lisanne
12 Faylin Liz
13 Kurt Luna t H
14 Lieke Elin
15 Marit Amber
16 Jordy Lukas
17 Britt Fleur
18 Noah Rosalie
     
     
     
  F/kangoeroes  
1 Juultje  
2 Iris  
3 Jort  
4 Jens  
5 Luna Schoep
6 Wout  
7 Joah  
8 Nikkie  
9 Siem  
10 Cas  
11 Mels  

We wensen iedereen veel plezier en voor het seizoen veel sportiviteit en goede inzet.

Groeten van het NAC

HoofdSponsor

HoofdJeugdSponsor

DSO Agenda

22 augustus

19:30 DSO 2 - Oranje Wit 4 (oefenwedstrijd)
20:45 DSO 1 - Oranje Wit 3 (oefenwedstrijd)

23 augustus

18:00 Jachtseizoen E t/m A, viering 60 jaar korfbal

24 augustus

Koppelschiettoernooi, viering 60 jaar korfbal

30 augustus

18:00 Bonte avond Kangoeroes en F, viering 60 jaar korfbal

31 augustus

10:00 Startersdag, viering 60 jaar korfbal
14:30 DSO 2 - ADO 2 (oefenwedstrijd)
16:00 DSO 1 - ADO 1 (oefenwedstrijd)
20:00 60 jaar korfbal, Foto's & films uit de oude doos

03 september

19:30 DSO 2 - ACKC 2 (oefenwedstrijd)
20:45 DSO 1 - ACKC 1 (oefenwedstrijd)

04 september

19:30 NAC vergadering

18 september

20:00 Kampvergadering

23 september

20:00 Bestuursvergadering