• Welkom bij DSO!

    Welkom bij DSO!

  • Het verhaal van DSO

    Het verhaal van DSO

  • DSO KangoeroeKlup

    DSO KangoeroeKlup

  • Accommodatie DSO

    Accommodatie DSO

  • DSO Familietoernooi

    DSO Familietoernooi

  • DSO PlayBackShow

    DSO PlayBackShow

  • DSO Schoolkorfbal Challenge

    DSO Schoolkorfbal Challenge

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Inmiddels staan ruim 450 filmpjes klaar om vanavond bekeken te worden en in de loop van de avond zal ook een compilatie van de meest spraakmakende beelden getoond worden. Kortom, we zijn er klaar voor om terug te blikken op 60 jaar historie!

In de kantine zullen printversies van de videolijst beschikbaar zijn. Verder is er ook een lijst met namen op alfabetische volgorde waarop je kan zien in welke fragmenten jij of je vrienden voorkomen. Compleet zal die namenlijst niet zijn, maar het geeft wel een goed beeld.

De alfabetische namenlijst met video-nummers vind je door op 'lees meer' te klikken. De overzichtslijst met onderwerpen staat hieronder in een apart artikel op deze site.

De alfabetische namenlijst:

Deelnemer Video nr.
Ad Schreuders 005-015-016-017-021-040-044-047-066-127-128-143-153-265-330-348-433-435
Ad van Es 028
Adje Hollemans 004-015-034-119-120-379
Albert Nollen 028-041-047-066-077-086-089-093-103
Alex den Hollander 048-372
Amber van Dam 332
Amy Bömers 338-420-452-452
Angelique Nijhof 453-453
Angelique van Es 030-037-040-073-077-080-090-096-098-100-103-106-110-128-193-198-203-277-297-437-439-441-443-444-446
Anita Lips 213-216-245-251-254-292-366-420
Anita van Dam 024-027-031-034-037-040-041-063-066-067-068-069-071-074-086-105-133-137-455-456
Anja Moya Lozano 031-054-066-067-068-069-071-079-086-089-093-102-124-133-137-140-145-149-160-165-173-179-234-237-455-456
Annalies Vermeulen 224-376
Anne Leijten 282-315
Annelies Vroegop 152-162-166
Anne-Marie Bongers 131
Annemieke Koert 035-055-056-081-084-090-099-162-166-367
Annette van Kouwen 041-045-130
Annika Lokers 064-088-089-091-230-246-259-445
Anouk Vermeulen 215-216-219-249-254-256-298-373-374-420-434
Anton van Dam 062-258-261-263-268-275-285-289-319-324-355-357-357-371-438-439-441-442-444-445
Arie Eland 025-030-031-038-040-041-046-050-058-065-066-071-075-076-087-089-091-093-094-103-117-123-128-140-147-152-162-188-458
Arjan de Vos 029-058-073-090-162-176-190-267-441-444-445
Arno Endepoel 051-055-067-068-069-080-089-142-163-168-345
Arno van Hoof 286
Arnold Scheuders 016
Arnold Schreuders 022-035-036-037-046-049-066-067-068-069-070-073-075-076-087-088-089-101-105-116-173-179-202-232-266-353-355-357-376-377-378
Arthur Keller 418-218-241-296-298-313-329-340-344-418-452-453
Atie Commereuc 224-246-259-264-420-445
Bart Bongers 309-340-359-418-448
Beau Broersma 387-389-450-451
Ben Stam 277-287-300-326-383-420-436-453
Benjamin Eland 061-214-216-225-245-366-452-453
Bep Ardon 018-044-049
Bep Buckens 021
Bert Tanis 001-017-020-029-033-040-044-048
Betsie Lips 298-337-355-357-368
Brechtje van de Reijt 312-314-340-407-413-414-418
Britt Karel 420
Carmen Michielsen 059-309-339-358-359-386-389-416-446-447-449-450-451
Carmen van Zuijlekom 213-223-225
Carola Eland 046-054-056-058-059-089-099-103-142-376-377-378-445-448-449-452
Carola Lokers 089
Caroline van Bezooijen 220-243-250-292-363-382-431
Cas ten Cate 309-339-389-416-420
Chantal van den Ing 286-337-350
Claire Smits 441-443-444-445
Claudia Bongers 036-091-098-121-130-148
Coby Schreuders 014-017-021-040-044-046-048-164-369
Cock Bongers 048
Cor Ardon 015-105
Cor Hollemans 003-005-009-010-014-019-021-022-046-048-104
Corine Bongers 088-089-091-093-364
Corine Noordink 101-177-289-302-453-188-198-203
Corné Verhulst 060-061
Corrie Crezee 037-046-067-068-069-073-076-089-158-164-177-188-198-203-299-321-379-380-420-439-445
Corrie de Koning 065-119
Corrie Mol 379
Corrie van Bezooijen 013-015-104
Daan Eland 059-339-359-446-447-449-454
Daisy Schreuders 083-090-093-097-099-142-177-190-198-203
Damy Schoonman 452
Danique Ploeg 309-335-339-416
Danique van Dam 309-387-416-454
Daphne Strootman 226-280-292-372-420
Deborah Schreuders 448-449
Dennis de Gast 028-036-070-072-076-090-093-098-108-155-162
Dennis van Wassenaar 346-353-354-355-356-357-452
Diana Bongers 074-097-099-103-142-162
Dik Verkijk 041-065-173-179
Dion Hogeslag 061
Dita Schreuders 033-036-037-040-091-093-101-103-131-162
Dora Leijten 001-008-010-019-027-033-040-067-068-069-125
Eliese Krijgsman 105-177
Ellen Leijten 441-443-444-445
Ellen van Roomen 033-036-037-040-070-073-089-098-103-107-111-115-116-142
Elly Noordink 001-040-046-122-126-127-128-129-135-139-186-199-379-387-432-457
Elly Tanis 001-033-044
Emma Deckers 336
Erik Keller 212-218-248-253-254-278-287-291-296-300-304-309-322-326-329-339-344-349-351-363-382-384-418-420-420-436-439-452-453
Esmay Stoter 312
Esmeralda Wols 386
Esra de Gast 336
Esther Moerland 323-326-344-350-453
Evelyn van Dijk 346
Evi van Roomen 313
Fabiënne Broere 061-283-315-333-341-358-386-390-429-447
Ferra Hoek 306-331
Fleur Farla 313
Floor Keur 313
Frank Posthumus 239-245-356-362-374-420-434-448-449-452-453
Frank Schreuders 371
Frank van Es 193-441-445
Frits den Toom 300
Gonnie van Westenbrugge 004-013-031-040-041-046-067-068-069-076-103-151
Hanny Boekema 016-017
Hans Posthumus 026-027-031-033-040-041-042-045-232-299
Henk Leijten 030-101-108-176-267-271-356
Henriëtte Nijp 058-067-068-069-072-073-075-077-081-089-090-177-188-190-198-203
Herbert Giljam 355-357-376-377-378-379
Herman Kranendonk 031
Hilbert Schreuders 286
Hilde Strootman 365
Ies Hollemans 009-041
Ilse de Nooijer 331
Ilse Nieuwkoop 416-339-389
Indi Confurius 060-336-390-448
Indy Bongers 060-339-359-386-446-447-449-454
Indy Knook 313-337-341-388
Ineke Langeweg 161-173-179-200
Inge van Eekeren 021-066-142-353
Ingrid Ardon 111-116
Ingrid Verkaik 015-033-065
Irene Keller 180-206-209-215-216-217-227-274-288-296-302-320-323-344-367-369-434-435
Iris Nollen 340-418
Iris van Dam 059-354-357-358-359-448
Izzy ten Cate 340-418-420
Jaap Schreuders 033-040-044-224-232-271-420
Jamilla van Heck 295-337-418
Jamilla van Heck  335
Jan Leijten 072-074-078-108-176-437-439
Jan Willeboordse 016
Jasper Kaijen 061-278-293-298-304-322-329-349-351-361-375-385-436-440-441-445-446-448-449-452-453
Jasper Leendertse 313-337-448
Jeanine Commereuc 214-216-243-250-273-298-363-382-420-430-431-445
Jean-Paul Commereuc 273-298-376-452
Jennifer Verschuren 205-216-370-381
Jenny Boekema 016-017-036-046-081-096-098-100-106-111-115-142
Jeroen Strootman 356-368
Jeroen van Dam 273-324-372
Jeroen van Veen 059
Jessica den Bakker 380-431
Jiska Giljam 060-359
Jodie Vriens 307-313-337
Johan Hollemans 246-257-259-262-363
Johan Vermeulen 105-216-239-254-271-379
Jolanda Fun 221-240-245-247-252
Jolanda Punt 246-259-264
Jolanda Schreuders 027-033-044-049-071-086-125-131-239-254-259-372-373
Jopie van Wensen 010
Jordy Michielsen 059-060-314-340-359-387-388-407-413-414-418-420-446-447-448
Jorg Bongers 162
Joyce ten Cate 030-037-043-049-066-067-068-069-070-072-075-088-089-093-094-098-101-101-111-116-121-128-130-148-164-336-340
Judith Verhoeve 036-046-053-055-066-317-328-345-352-387
Juliët Hogeslag 340-418
Juliette Verhulst 286
Jurgen Leijten 001-008-025-031-040-041-046-063-066-089-102-117-123-147-355-357
Karel van Dam 204-235-261-265-268-279-319-324-346-348-433-435
Karolien Michielsen 017-030-033-040-042-045-052-060-064-067-068-069-070-074-075-089-090-091-092-093-094-101-103-107-111-160-173-175-179-355-357-358-362-372-376-377-378-447
Kees Ploeg 009-043-045-047-063-067-068-069-128-147-439
Kees Vermeulen 232
Kim Nieuwkoop 306-331-420
Koert Bongers 310-333-334
Lenneke van Nierop 445-453
Leny Kanij 125-131
Leon Nieuwkoop 452
Lianne den Hollander 355-357-376-377-378
Lieke den Toom 286-297-326-326-344-350
Lieke Giljam 060-061-283-354-357-358-386-390-429-447
Lieke Raaijmakers 313-388
Lieke van Dam 332
Lilian Buckens 029-064-082-093-095-113
Lisan Melisse 315
Lisanne Willeboordse 314-340-407-413-414-418-448
Liz Vreugdenhil 332
Liza Endeman 242
Loek van Oers 239
Lotte Eland 060-061-062-315-332-354-357-358-359-386-429-447
Lucia Tolenaars 067-068-069-095-371-445
Luuk van Oers 222
Luuk Verkijk 239-362-372-374
Lynn Nagtzaam 331
Maaike Crezee 028-158-164-356
Maerle Tak 060-336
Mandy Wigant 060-292-314-445-448-449
Marc Langeweg 206-216-367-369-445-446
Marcel Bongers 030-035-037-049-066-075-089-091-092-103-110-353-354-355-356-357-447
Marcel Langeweg 173-179-187-200-260
Marcel Michielsen 055-173-179-188-269-290-293-346-353-354-356-439-453
Marcel Vreugdenhil 037-040-067-068-069-070-075-076-085-093-100-101-103-116-379-447-452
Margot Eland 225
Marianne Posthumus 001-005-009-015-016-026-031-037-040-041-043-455-456
Marianne van Westenbrugge 076
Marieke Fortuin 452-453
Mariëlle van Bezooijen 432-437-439-441-443-444-445-446
Marijn van Wensen 001-005-015-020-021-022-023-029-048-126-132-193-198-224-358
Marijn Willeboordse 010-067-068-069-130-134-138-144-150-159
Marit Smit 309-339-416
Marjan van Westenbrugge 151
Marjolein Lips 365-452
Mark de Regt 369
Mark Noordink 365
Marloes van Bezooijen 104-279-285-432
Mart Stam 135-299
Martiena Bosters 298-416-452
Martijn Looij 172-181-185-189-197-201-228-231-236-267-355-357-366-368-438-439
Martine van Bezooijen 142-166
Mary Verkijk 222-246
Matthieu ter Horst 029-089-090-092-103-371-446
Matthijs 445
Matthijs Kannekes 439
Mattie Vermeulen 003-011-013-022-033-047-065
Menno Schreuders 029-058-064-070-072-172-181-185-189-197-201-228-231-236-371-374
Merel Endepoel 307-313
Miep Giljam 065
Milou Schreuders 313-330-359-386-446-448
Minke Bevelander 169
Miranda Keller 040-045-047-118-376
Miranda Leijten 074-086
Miranda Michielsen 447
Miranda Vreugendenhil 114
Mirthe Knook 341
Monique den Bakker 215-223
Muriël Bon 060-309-339-359-386-416-449-450-451
Naomi Commereuc 298-303-325-347-376-445
Naomi de Kruijf 453
Natascha van de Bosch 142
Natasja op ten Noort 024-031-034-040-041-042-043-063-066-067-068-069-455-456
Nico Philipo 452
Niels Ploeg 454
Nina van Wensen 338
Noah Karel 331-420
Noortje den Hollander 314-340-359-388-407-413-414-418-448
Noortje van Drimmelen 332
Olaf Verton 448-449-452-453
Patrick Michielsen 189-266-270-276-353-355-357-368-372-383
Paul Langeweg 053-055-057-101-103-224-258-263-355-357-357-370-371-372-420-439-445
Per Krijgsman 061-314-315-332
Peter Leendertse 372
Piet Crezee 028-044-420
Piet Hordijk 163-168-188-198-377
Pim van Vliet 277-287
Rachel op ten Noort 059-315-336-386-390-420
Remco Posthumus 248-363-382-384-420-436-439-452-453
Remco Schreuders 070-093-108-146-154-157-164-171-174-176-182-190-274-301-327-434
Remco Tanis 031-034-147
Renate Buckens 177-188
Renate Keller 336
René van Dam 026-040-041-063-065-071-076-086
Ria Verkijk 010-018-021-033-040-071-076-086-087-089-093-103
Ria Willeboordse 001-016-021-034-044-046
Rianne van Dam 021
Riet Bol 126
Rinus Leijten 010-011-021-022-040-041-045-104-128-356-357
Rob den Hollander 270-276-290-293-298-356-365-441-445-452-453
Robert van de Werken 372
Roeland Strootman 052-057-299-370-372-420
Rom Keller 035-036-037-039-041-046-050-065-105-118-121-123-130-132-134-138-141-144-148-150-156-159-165-170-174-178-182-184-191-192-199-224-229-237-260-265-274-278-281-284-291-296-301-304-322-327-344-348-351-369-433-436-439-440
Roos Blommers 309-339-386-416
Rosemarie Poldervaart 175-376-377-378
Ruben Karel 061-355-357
Rubin van Dueren-den Hollander 453-060-420-446-452
Ryan Vreugdenhil 358-359-389-446-447-449-452
Sabine Schreuders 330
Samantha Verschuren 205-210-216-222-226-372
Samanthi Smith 385
Sander Driesse 030-037-040-059-067-068-069-085-088-093-103-163-168-376-377-378-379-448-449
Saskia van Bezooijen 223
Sharon Vreugdenhil 358
Siep Eland 314-340-359-418
Sietske Pars 170-184-192-379
Sija den Hollander 016-021-044
Silvana Lokers 058-372
Sjoerd van Bezooijen 370-380-387-452-453
Sofie Leijten 282-336-386-448
Stefanie Kaijen 365-448-449-452-453
Stefanie Vermeulen 369-443-446
Sterre van der Meer 309-339-386-416-450-451
Stijn Mutsaers 416-449
Tamara Crezee 222-371-443-444-445-446
Teddy Endepoel 311
Tesfaye den Hollander 432
Tess Vreugdenhil 331-312
Tessa van Bezooijen 336
Tessie Vermeulen 387
Tessy de Vos 445-446-452
Thijs van Wassenaar 336
Tijn Kannekens 333
Tirza van Wensen 286
Titia Tolenaars 046-051-054-055-066-073-090-091-099-162-166-317-328-352-387
Tom Broersma 059-061-062-333
Tom Verkijk 367-369
Ton van Hoof 387
Toon Bol 017-021-029-049-067-068-069-070-105-354-356-357-379
Trees Raaijmakers 090-097-099-103-142
Vera den Hollander 217-245-273-366-434-445
Vera van Dijk 226-364-372
Wes Bongers 337-407-413-414
Wilbert Bongers 029-035-041-070-072-073-093-094-173-179-376-377-378
Willem Willeboordse 009-045-071-074-086-087-089-093-103-119-129-136-139-152-173-179-186-188-198-229-233-238-379-457
Wilma Hordijk 163-167-168-188-198-233-238-379
Wim Crezee 035-037-058-067-068-069-072-074-076-078-090-093-103-108-155-162-176-190-267-321-356-357-372-385-439-442-444-445
Wim Verkijk 010-021-040-074-086-103
Wim Westenberg 022-027-028-033-105
Winnie van Alphen 288-302-445
Winold Noordink 044-105

HoofdSponsor

HoofdJeugdSponsor

DSO Agenda

25 september

12:45 Schoolkorfbaltoernooi

07 oktober

20:00 Kampvergadering

09 oktober

19:30 ALV vergadering

23 oktober

20:00 ALV vergadering

01 november

20:00 Algemene ledenvergadering